ZAJĘCIA PRZEDSZKOLNE

W tym roku szkolnym nasze działania koncentrować się będą wokół koncepcji „Przedszkolaki to zdrowe i czyste dzieciaki”…dlatego….

po 1 … Przedszkolne urodzinki chcemy świętować przy owocach, w postaci świeżych lub przetworzonych – pomysł na poczęstunek należy do Państwa i waszych pociech 🙂

po 2... Pani Dagmara zadba o warsztaty kulinarne, z których dowiemy się co warto jeść i dlaczego, co jest bogate w witaminy, gdzie znajdziemy wartości odżywcze, itd.

  • W związku z reżimem sanitarnym w przedszkolu nie będzie zajęć dodatkowych (płatnych) – aż do odwołania.
  • W ramach realizacji podstawy programowej dla przedszkoli poza zajęciami wychowawczo- dydaktyczno- opiekuńczymi będą dla Delfinków, Krabów i Rekinów : zajęcia gimnastyczne ( w poniedziałki) , rytmika (w czwartki) , język angielski ( w środy i czwartki) . Powyższe zajęcia rozpoczną się od 21 września. Rybki dołączą do zajęć w późniejszym terminie – gdy zaadaptują się w swojej nowej, przedszkolnej rzeczywistości.
  • Logopedyczne badania przesiewowe odbędą się w drugiej połowie września. O konieczności podjęcia terapii logopedycznej dziecka rodzice będą informowani indywidualnie. Warto, by dzieci kontynuujące terapię odnalazły poprzedni zeszyt ćwiczeń.
 
  • Calendar icon 31 sierpnia 2020


wordpress темы.